Izolacje natryskowe Poznań

Izolacje natryskowe Poznań

Kolejna zima wiąże się z dużymi wydatkami na ogrzewanie? Piec jest włączony przez całą dobę, a i tak w domu jest stosunkowo zimno? W pokojach na poddaszu panuje chłód nawet pomimo odkręconych kaloryferów? Pora przyjrzeć się w końcu bliżej całej sprawie. Jeśli dom powstał stosunkowo niedawno, właściciele mogą na bieżąco kontrolować stan wykonanych prac, również tych z zakresu termoizolacji. Jeśli jednak jest to budynek zakupiony od poprzedniego właściciela, a od remontu minęło już trochę czasu, niewykluczone, że konieczne będzie ponowne przeprowadzenie ocieplania. W ustaleniu miejsc, przez które ciepło ucieka najszybciej pomóc może kamera termowizyjna. Z jej pomocą można natychmiast znaleźć newralgiczne punkty. Jednak samo rozpoznanie problemu to jeszcze nie wszystko – należy również zdecydować się na metodę jego rozwiązania. W przypadku termoizolacji materiałów do dyspozycji właścicieli jest wiele, jednak tylko zastosowanie pianki poliuretanowej gwarantuje szybki i niezawodny efekt, a co za tym idzie – obniżenie kosztów ogrzewania domu w kolejnych latach.

Jaka metoda ocieplania będzie najwygodniejsza? Fachowcy polecają izolacje natryskowe.

Do tej pory sam proces ocieplania jest kojarzony głównie z wielkimi płatami styropianu – w ten sposób pracuje zresztą większość ekip remontowych wynajmowanych na osiedlach mieszkaniowych. Fruwające wszędzie małe, białe kuleczki, żmudne dopasowywanie odpowiednich kawałków, ich montaż oraz obróbka – wiele osób na samą myśl ma dosyć wprowadzania udogodnień i ma nadzieję raczej na lekką zimę niż na szybki remont. Tymczasem obecnie na rynku dostępna są alternatywy – izolacje natryskowe, które pozwalają na szybką i bezpieczną aplikację pianki poliuretanowej. To nowoczesny materiał, który posiada doskonałe właściwości izolacyjne, a jednocześnie jest wyjątkowo wygodny w montażu. Wybrana powierzchnia zostaje spryskana pianką za pomocą specjalnego urządzenia. Dzięki swoim właściwościom stopniowo powiększa się oraz dopasowuje do wszystkich szczelin i zakamarków. Po chwili pianka zastyga i tworzy warstwę izolacyjną, o wiele lepiej dopasowaną niż w przypadku wełny mineralnej czy styropianu. Sama pianka jest bezpieczna w użyciu, nietoksyczna oraz wyjątkowo wytrzymała. Dzięki jej właściwościom pozostaje odporna na pleśń i grzyby, uniemożliwia również gryzoniom tworzenie w niej gniazd i siedlisk. Szybki i bezproblemowy montaż musi być jednak przeprowadzony przez specjalistów.

 

Jeśli chodzi o izolacje natryskowe, Poznań i okolice to tereny działania naszej firmy.

Nasza firma oferuje najwyższej jakości izolacje natryskowe – Poznań przekonał się o tym już wielokrotnie. Nasz zespół fachowców posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu montażu pianki metodą natryskową, dzięki czemu izolacja przebiega przede wszystkim szybko. Jednak większe znaczenie ma staranność wykonania, dzięki której ta metoda pozostaje niezawodna nawet przez 25 lat. Wszystko to sprawia, że grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty.

© 2022 P.H.U. Irmag | Polityka prywatności