Termoizolacja Poznań

Termoizolacja Poznań

Własny dom jednorodzinny to z jednej strony duża oszczędność i możliwości, z drugiej z kolei – ryzyko zwiększonych wydatków. Choć jest to opcja nieporównywalnie tańsza od wynajmu mieszkania, to jednak decydując się na budowę własnego domu należy liczyć się z powstawaniem kosztów, które wcześniej nie były aż tak widoczne w domowym budżecie. Wśród nich wymienić należy przede wszystkim wydatki związane z ogrzewaniem. Niezależnie od tego, czy jest to ogrzewanie gazowe, elektryczne, z wykorzystaniem kominka lub ekogroszku, nakłady finansowe w okresie zimowym są naprawdę wysokie. Jednak bardzo często również mieszkańcy bloków skarżą się, że w ich mieszkaniach panuje dotkliwy chłód pomimo posiadania ogrzewania z sieci miejskiej. Kiedy odkręcone kaloryfery przestają wystarczać, a termometry na zewnątrz wcale nie pokazują rekordowych mrozów, warto zastanowić się nad przyczyną takiego stanu rzeczy. Niewykluczone, że powodem jest nieodpowiednia termoizolacja lub też w ogóle jej brak. Pod tym względem właściciele domów są uprzywilejowani, bowiem sami mogą podjąć decyzję o przeprowadzeniu docieplania budynku oraz zadecydować o wykorzystanych materiałów.

Nowoczesna termoizolacja opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu niezawodnych materiałów.

Jednym z nich jest pianka PUR – jej stosowanie to metoda popularna na całym świecie. Polega na użyciu specjalnej piany, która po aplikacji przywiera do powierzchni i jednocześnie zaczyna rosnąć i wypełniać wszystkie szczeliny. Na koniec pianka utwardza się i w ten sposób z plastycznego materiału zmienia się w twardą warstwę izolacyjną o wielu poważnych zaletach. Do najważniejszych z nich należy niezawodność: pianka ma bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz posiada wysoki stopień szczelności. Ponieważ montaż nie wymaga dopasowywania do siebie poszczególnych elementów, nie występuje ryzyko powstawania szczelin. Ponadto pianka jest niezwykle trwała i odporna na powstawanie pleśni, grzybów czy uszkodzenia wykonane przez szkodniki. Jest również nietoksycznym materiałem bezpiecznym dla zdrowia, a dzięki swoim właściwościom ognioodpornym zmniejsza również ryzyko rozprzestrzeniania się ognia. Wyjątkowa trwałość pianki sprawia, że jej montaż jest inwestycją na długie lata.

 

Gdy w grę wchodzi termoizolacja, Poznań coraz częściej sięga po nasze usługi.

Przede wszystkim posiadamy wieloletnie doświadczenie, które osiągnęliśmy dzięki wielu realizacjom. Grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa – świadczymy usługi przede wszystkim na terenie Wielkopolski. Posiadamy nowoczesny sprzęt i korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu mają Państwo wgląd w atesty oraz certyfikaty. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników o dużej wiedzy merytorycznej, który szybko i bezproblemowo przeprowadzą montaż. Jeśli mają Państwo wątpliwości w tak rozległym temacie, jakim jest termoizolacja, Poznań i nasza firma zapraszają do dalszego kontaktu – odpowiemy na pytania oraz pomożemy w wyborze najlepszej metody izolacji.

Zwiększy komfort cieplny swojego budynku termoizolacja – Poznań oferuje wysokiej jakości usługi

Wykonanie termoizolacji budynku to jedna z najlepszych decyzji, jaką mogą podjąć jego właściciele. Związane jest to z masą korzyści możliwych do osiągnięcia. Właściwe ocieplenie budynku pozwala na redukcję kosztów konsumowanej energii, co przekłada się na zatrzymanie ciepła w budynku. Termoizolacja pozwala nie tylko na trzymanie ciepła w zimny dzień, ale także na zmniejszenie ilości ciepła docierającego w upalny dzień. To doskonałe rozwiązanie, które wiąże się z wieloma korzyściami. Pamiętajmy jednak, że aby wykonana termoizolacja mogła być skuteczna, musi być wykonana przy wykorzystaniu fachowych środków. Stawiając na naszą firmę można mieć pewność ogromnego doświadczenia i profesjonalizmu. Świadczy o tym masa przeprowadzonych termoizolacji w Poznaniu i na terenie całego województwa wielkopolskiego. Znamy się na swojej pracy, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli korzystać z właściwie ocieplonych budynków!

Postaw na profesjonalizm!

Chłodno zimą, a gorąco latem? Wpływ ma na to źle wykonana termoizolacja budynku lub jej całkowity brak. O właściwym ociepleniu domu, warto pomyśleć już na etapie jego budowy. Właściwie wykonana termoizolacja domu jest kluczem dla osiągnięcia spodziewanych korzyści i oszczędności. Na rynku znajdziemy wiele firm, które wykonują termoizolację domów, jednak czy ich metody są zawsze skuteczne i ekonomiczne? Aby móc osiągnąć określone korzyści, konieczne jest wykonanie jej za pomocą wysokiej jakości materiałów i przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Tylko zaawansowana technologia, jaką stosujemy w naszej firmie, jest w stanie stworzyć idealny komfort cieplny pomieszczeń. Termoizolacja nie ma przed nami żadnych tajemnic, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz wspólnie wybierzemy jak najlepsze rozwiązanie. Gwarantujemy zadowolenie i uzyskanie niesamowitych efektów, co mogą potwierdzić nasi klienci, którzy już skorzystali z naszych usług. 

© 2023 P.H.U. Irmag | Polityka prywatności