Ocieplenie poddasza Poznań

Ocieplenie poddasza Poznań

Czy warto inwestować w ocieplenie poddasza?

Choć część osób, zwłaszcza w przypadku mieszkania w danym budynku już od wielu lat może mieć pewne opory przed wprowadzaniem dodatkowych kosztów i remontów, to jednak ocieplenie poddasza jest niezbędne. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń użytkowa, czy jedynie miejsce przechowywania nieużywanych mebli i przedmiotów, należy zdawać sobie sprawę, jak dużą rolę w ogrzewaniu całego domu odgrywa właśnie poddasze. Zalety ocieplania doskonale widać w przypadku posiadania pokojów w tej części domu – bez odpowiedniej warstwy izolacyjnej ciepło ucieka niesamowicie szybko, a pomieszczenia są wiecznie niedogrzane. Nawet jeżeli nie są one używane regularnie, to jednak warto pamiętać, że koszty ogrzewania w przypadku domów bez ocieplania są zdecydowanie o wiele wyższe. Zamiast generować dalsze opłaty za ogrzewanie lepiej zastanowić się, w jaki sposób można je zmniejszyć – chociażby poprzez skuteczną termoizolację właśnie tej części domu.

Ocieplenie poddasza? Poznań już wie, jak zrobić to najlepiej.

Przede wszystkim technologia – w branży budowlanej sprawdzone metody są ważne, jednak liczy się również podążanie za nowymi tendencjami i wykorzystywanie postępu. Dlatego wełna mineralna i styropian zostają powoli wypierane przez nowoczesny materiał, jakim jest pianka poliuretanowa. To wygodne rozwiązanie pozwalające na przeprowadzenie dokładnego ocieplania poddasza.

Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową to najwygodniejsza metoda.

Pianka posiada bowiem szereg właściwości; jest wygodna w użyciu, ponieważ natychmiast po aplikacji przyczepia się do powierzchni i zaczyna rosnąć, wypełniając szczelnie wszystkie zakamarki. Koniec ze żmudnym dopasowywaniem do siebie kawałków styropianu lub przycinaniem wełny mineralnej – zamiast tego stosowane jest ocieplanie poddasza pianką poliuretanową. W kilka chwil powierzchnia pokrywa się twardniejącą pianką, która zmienia się w doskonały materiał izolacyjny. Choć niezwykle lekka, jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu może być stosowana jako materiał do ocieplania na długie lata. Jest także odporna na wilgoć, grzyby czy pleśń, więc jej używanie nawet na dłuższą metę jest bezpieczne.

Najlepszą metodą będzie zatem ocieplenie poddasza pianką poliuretanową – Poznań ma możliwość skorzystania z usług naszej firmy.

Jeśli chodzi o ocieplenie poddasza pianką poliuretanową, Poznań jest głównym terenem naszych działań; świadczymy jednak usługi również na terenie województwa wielkopolskiego. Na tle innych firm wyróżnia nas przede wszystkim profesjonalizm – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która chętnie sięga po nowe rozwiązania i testuje je specjalnie dla naszych klientów, by jeszcze lepiej spełniać ich wymagania. Wiemy, jak ważne jest nie tylko używanie odpowiednich materiałów, ale i doświadczenie zespołu montującego, dlatego zatrudniamy pracowników o dużej wiedzy i umiejętnościach. Zapraszamy do dalszego kontaktu wszystkich, których interesuje profesjonalne ocieplenie poddasza (Poznań oraz okolice).

© 2022 P.H.U. Irmag | Polityka prywatności